Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4s-re letölthető az...

IPhone 4s-re letölthető az iOS 8.1.1? A letöltés után működni fog rajta minden?

Figyelt kérdés
Még nem töltöttem le, de emiatt eléggé lelassult rajta minden. Félek ha letöltöm rá nem fog működni, lassú lesz.

2015. jan. 5. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Most milyen rendszer van a telefonon?
2015. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek 4S-e van iOS8-al, és elképesztően lassú. Arról nem is beszélve, hogy kb. 6 gigát lefoglal a belső tárhelyből, így ha például 8 gigás variánsod van, akkor alig marad hely rajta. Inkább maradj iOS7-el.
2015. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor a barátnőd 4S-ének vmi komoly gondja lehet.

az IOS 8 kb 2,5gb helyet foglal,lehet nem ennyit de az biztos h nem 6gb-ot!és nem is szabadna lassúnak lennie,az enyém gyorsabb mint az ios7-tel!

ajánlom ha kijön egy újabb frissités akkor az itunes-on keresztül frissítsd úgy hogy biztonsági mentés csinálsz és letörölsz róla mindent!


Kérdező:

letöltheted nyugodtan,amúgy már 8.1.2 is van

2015. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Beno12456 válasza:
Ne tolsd le lassu lesz!nekem is az van!
2015. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Farkasadi ***** válasza:
Az én keresztapámnak 4s van IOS 8 al és semmi panaszt nem hallok rá
2015. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!