Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetne a samsung galaxy mini...

Lehetne a samsung galaxy mini gt-s5570i telefonomra tenni újabb androidot?

Figyelt kérdés
Jelenlegi op. :android 2.3.6.

2015. jan. 5. 20:01
 1/6 anonim válasza:
Mennyire vagy vele megelégedve,mert én ilyet szeretnék vásárolni.Mekkora a kapacitása?Lehet rá angol nyelvleckét telepiteni?és jól viszi?
2015. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Főzött rom biztos van rá, de csodát ne várj tőle, mert elég régi és gyenge telefon.
2015. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát végül is nekem ez megfele csak kivancsi voltam annyira nem akarok belemenni a programozásba de azert köszi
2015. jan. 5. 20:16
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Kérdező: Nekem eddig semmi bajom nem volt vele, nem próbnaltam vele meg angol nyelvlecket de megnezhetem ha akarod

amugy az adatai: procija alapon kb 600 mhz, de az enyem 800mhz korul van mert rootolva lett a telom, 389 mb am 3mp kamera , en inkabb jatekra hasznalom de azok is jol mennek

2015. jan. 5. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:
1.: NAGYON nem ajánlom. Hacsak nem ingyen van, kerüld el. 4 éves telefon, elképesztően elavult. Már amikor kijött, akkor gyengus telefonnak számított, mostanra már a használhatatlan kategóriába tartozik. Inkább vegyél a mostani telefonok közül egy olcsóbbat (Motorola Moto E-t ajánlom a belépőkategóriából)
2015. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Köszönöm a választ és a tippet.
2015. jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!