Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Már nagyon régóta keresek egy...

Már nagyon régóta keresek egy Androidos alkalmazást ami segítene a diétámban. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Egy olyan alkalmazásra lenne szükségem amelyik gyakorlatilag egy visszaszámláló. Nagyon egyszerű lenne a dolog mégsem találok ilyen alkalmazást. A lényeg hogy az első étkezésemkor elindítsam az alkalmazást, és az 2,5 óránként 5x jelezzen hogy kajálnom kell. Lényegében ennyi a dolog de én csak olyanokat találtam ahol fix időpontokat lehet megadni... ezzel csak annyi a gond hogy minden nap más időpontban kelek és minden nap átkéne állítgatnom. Remélem tudtok segíteni. Nagyon sokat segítene a diétámban is!

2015. jan. 6. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Visszaszamlalo van az Android oraban, mondjuk ennel minden kajalaskor meg kell nyomni vagy 2 gombot.
2015. jan. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kelj fel mindíg ugyan akkor. Vagy az akarat erő az nincs?
2015. jan. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Koszi errol enis tudtam. Azert tettem fel a kerdest mivel mar minden szarhoz csinalnak alkalmazast igy gondoltam ehez is

2. Munkahely miatt nemtudok mindig ugyan akkor felkelni sajnos :/

2015. jan. 6. 10:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Programozashoz ertesz valamit? Ha nem, nincs valami ismerosod aki igen? Szerintem ez hozzaertonek 10-30 perces dolog lenne.
2015. jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs. De ha valaki megcsinálja, feltölti a google playre és ide dob egy linket akkor megveszem!
2015. jan. 8. 02:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!