Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire nehéz egy imei...

Mennyire nehéz egy imei számot átírni a telefonon?

Figyelt kérdés
Ellopták a telefonomat december 23.-án. Tudom, hogy imei kód alapján lehet követni. Próbálkozom is a gépen, de ugye amíg a telefon nincs bekapcsolt állapotban, addig nem lehetséges a megtalálás. Meg persze akkor se tudom meg a helyét, ha átírják az imei kódot. A kérdés pedig az lenne, hogy mennyire egyszerű vagy nehéz egy ilyen kódot átírni és mennyi az esélye, hogy meg lesz az a telefon valaha is? (Szórakozóhelyről lopták el.)
2015. jan. 6. 21:16
1 2
 11/11 rapper03 válasza:
Így több év után én is kiváncsi lennék a végére. Bár nem hiszem vissza adták volna. Sajnos én is ilyen helyzetbe kerültem és nem is tudok semmit a telefonomról
2023. jan. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!