Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja a telefonomnak,...

Mi a baja a telefonomnak, amiért nem érzékeli a SIM-kártyát?

Figyelt kérdés
Huawei y300-as telefonom tegnap vízbe esett. Gyorsan kivettem, megszárítottam. Bekapcsoltam, bekapcsolt, minden működött és most is működik, de a sim kártya hiába van behelyezve nem veszi észre kiírja hogy nincsen sim kártya. Többször próbáltam kivenni betenni de ugyanez mindig. Mi lehet a baja és javítható?
2015. jan. 7. 06:41
 1/5 anonim ***** válasza:

" minden működött és most is működik "


-kivéve a sim ))

2015. jan. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos beázott. Nem vártad meg míg kiszárad.
2015. jan. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kérj kölcsön egy sim-et, és meglátod...ha azt elfogadja, akkor a tiéd letérdelt..

kérsz a szolgáltatótól egy új kártyát azonos számmal..

ha azt sem fogadja, akkor a masina térdelt le...

2015. jan. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lájsz ***** válasza:
Ha egy telefon vízbe esik majd utána kiszárítjuk,hibás feltételezés hogy minden rendben lesz. Beázás után ha ki is szárad a készülék,maradhatnak benne apróbb zárlatok,amitől a készülék bár működik,ilyen-olyan hibajelenségeket produkál,mint mondjuk a te esetedben hogy nem látja a sim kártyát. Ultrahangos-alkoholos mosást kell csinálni az alaplappal amit ha időben megcsináltatsz,jó eséllyel rendbe jön a készüléked. Ennek szervízben átlag 1500ft a díja,legalábbis mifelénk. Viszont minél előbb nézesd meg,mert az idő előrehaladtával oxidálódhatnak a problémás alkatrészek,és jóval drágább lehet a javítás.
2015. jan. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Más kártyát se fogad el, így a telefonnak van baja. Még a garancia érvényes, így holnap el is viszem a Telenorhoz. Remélem meg tudják csinálni
2015. jan. 7. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!