Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Power bank töltőt ha nem...

Power bank töltőt ha nem használom de feltöltött állapotban hagyom. Mennyi idő alatt kell újra feltölteni? én kb 3hét után gondoltam, h újra töltöm.

Figyelt kérdés

de ha nem használtam ,tehát feltöltött állapotban tettem el ,az újboli feltöltés elött le kell meritenem teljesen.


tényleg csak vésztöltöként használom,mert úgy vettem észre nem igazán szereti a telefonom,ha azzal van feltöltve.



2015. jan. 7. 09:42
 1/2 Wadmalac ***** válasza:

"de ha nem használtam ,tehát feltöltött állapotban tettem el ,az újboli feltöltés elött le kell meritenem teljesen"

?

Nem lítium akkus?

2015. jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nincs feltüntetve a vésztöltő csomagolásán,h az lenne...külön papir pedig nem járt hozzá.az biztos,h aksis,nem ceruzaelemes verzió.
2015. jan. 9. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!