Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti fel szoktatok venni rejtett...

Ti fel szoktatok venni rejtett számos hívást?

Figyelt kérdés
Én alapból nem, de mi van, ha fontos helyről keresnek? 90%-ban általában telemarketinges hülyeséggel találnak meg.

2015. jan. 7. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Nem.

Aki személyesen velem akar beszélni, ne bújjon a névtelenség álarcába, aki így telefonál, az valamit el akar adni, vagy szélhámos.

Egyik sen érdekel.

2015. jan. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felszoktam venni. Sok irodában is így van beállítva. Szóval munkával kapcsolatosan is szoktak hívni így, nem csak telemarketingesek.
2015. jan. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Még annyi jutott eszembe, hogy azért is fel szoktam venni, mert akár egy kórházból is hívhatnak, hogy értesítsenek, hogy valamelyik családtagom odakerült. Szóval bármi lehet. Nem kerül semmibe sem felvenni a rejtett számos hívást sem, szóval nem is értem, hogy miért ez a nagy mizéria körülötte.

Úgy is kiderül rögtön, ha valami telemarketinges, akkor meg elköszönök és rögtön lerakom.

2015. jan. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én is mindig felveszem,bár volt 1-2 alkalom mikor nem kellett volna.
2015. jan. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

fel de nem mutatkozom be


ha marketing akkor gyorsan elbúcsúzunk

2015. jan. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Természetesen. pl. a munkahelyem régi vezetékese sem közli a számot. A "jaj ki lehet ez, nincs szám, húúú azt én fel nem veszem" üldözési mániát meghagyom a nálam is ostobábbaknak :) A telemarketingért mit kell tenni? Engem még soha sem kerestek :)
2015. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves első (Julianna) sokáig így voltam énis, még nem másnap a főnököm jól leoltott, hogy miért nem ért el. Szóval megértem mind2 nézőpontot. Arról meg nem tehetnek sokan, ha a céges telefon így van beállítva.
2015. jan. 7. 12:16
 8/8 anonim ***** válasza:

rejtettet mar evek ota nem

sot neha meg a rendest sem...

2015. jan. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!