Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Whatsuppal és Viberrel kapcsol...

Whatsuppal és Viberrel kapcsolatos kérdésem lehetne?

Figyelt kérdés
Külföldre utazom és ezért veszek kint egy új telefontszámot. Ha a telefonomban kicserélem a számot akkor a whatsuppos és viberem törlődnek? Új fiókot kell azon is csinálni vagy ez hogy van?
2015. jan. 7. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Viberen majdnem biztos, mert a SIM kártyádra (számodra) jön a megerősítő kód. Tehát ha kicseréled, akkor elvileg új kód kellene. Mondjuk most ahogy írom elbizonytalanodtam...

Ha leszedtem a vibert, újratelepítettem és online SMS fogadóval kértem kódot, nem a saját telefonszámomra (mert feltöltős volt és lejárt közben a SIM), nem sokáig működött.

2015. jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Whatsappal nincs gond, csak át kell másolni a telefonkönyvet a telefonra, mert a számokat ugyan megjegyzi, de a hozzá tartozó neveket nem.
2015. jan. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!