Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Na most az előzményekről...

Reniimage kérdése:

Na most az előzményekről beszélek: Épp interneteztem, amikor is a wifi megadta magát, és nem akart csatlakozni a saját wifi hálózatunkra, mert azt írta, hogy: Nem sikerült kapcsolódni ere a wifi hálózatra. Miért nem?

Figyelt kérdés
Nem tudok semmit csinálni, se kikapcsolni, se kamera képet behozni, semmit!!! Aki tud bármilyen infót, örömmel veszem. Aztán gondoltam, hátha újra kell indítani, akkor mindig meg szokott minden javulni. Na most, bekapcsoltam, majd egy fehér villám és egy fogaskerék jelent meg a telefonomon, fekete háttéren. Első windows 8as telefonom, szóval fogalmam sincs, mit tegyek?

2015. jan. 7. 19:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!