Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg G S vagy BlackBerry q5...

Lg G S vagy BlackBerry q5 vagy Samsung galaxy ace 4?

Figyelt kérdés

2015. jan. 7. 21:12
 1/2 p33ter válasza:
100%

Szia, volt Android felhasználóként irok. Most BB q10 et használok.


Hát Blackberry életem telefonja eddig. Soha nem térnék vissza rolla az androidra, ég és föld, bár én nem hobbiból használom. Nagyon sokat gépelek rajta és telefonhivás minősége is nézőpont volt amikor vettem ! Brutál gyors, alkalmazásokból is van elegendő, persze ha nem játszani veszed, hanem kicsit komolyabb vagy már egy tini agyától. Jól birja az aksi is .


q5-öt tegnapelött próbáltam ki, a q10 hez képest annyival bizonyára jobb, hogy azon talán még könnyebb írni, legalábbis nekem, mert nagy bütykös újjaim vannak, és világosabb a kijelző maximális fényerőn.


Viszont ugyébár a q10 kistestvére ezért meglátszik rajta, nem annyira minőségi az összeszerelés. Fiataloknak van szánva.


De ajánlom, valami brutális, 2 hét alatt személyre szabod és megszokod.

2015. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kevesen próbálják ki a Blackberry 10 OS-t, de aki kipróbálta, csak áradozik róla. Üzenetkezelésben kivételes a Blackberry. Én pont most akarnék BB Z10-rről váltani Androidos telefonra (Huawei P7), de nagyon gondolkodom rajta..Egy bajom van a Z10-el, ez már a második tlefon, és ha egyszer leejted, 20 centiről, akkor valami bekattan nála, és kikapcsolgat, ha egy kisebb ütődés, nyomás, vagy rázódás éri...Lehet, egy BB Z30-at veszek még is... :-)
2015. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!