Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy alpha vagy...

Samsung galaxy alpha vagy Ipone 6 plus?

Figyelt kérdés
2015. jan. 7. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Én az Iphone 6 Plus-t ajánlom, mert egyrészt erősebb és mert sokkal jobb aksija van mint az Alpha-nak (1860vs2915), és a Pentile mátrix kijelző az Alpha-ban(ez számomra a legkomolyabb probléma, olvashatsz is róla hogy miért de a legtisztább ha te magad teszed azt Alpha-t szinte bármelyik hasonló árú telefonhoz(+saját vélemény hogy szerintem az Iphone-oknak mindig is nagyon szép kijelzőik voltak/vannak)) . De szerintem mindenek előtt döntsd el hogy melyik OS tetszik jobban(ez a legfontosabb). Az Alpha viszont ha az Android mellett döntesz akkor egyáltalán nem jó választás ez a telefon(vagyis de jó telefon de ilyen árón van jobb és szerintem mindig a legjobbra kell törekedni főként ha ennyi pénzről van szó) inkább Z3 Compact, papíron és élőben is mindenben sokkal jobb.


Ja és még valami: ha szeretsz hackelgetni(appok ingyen(IOS esetén, mert ezt Androidon szabad), belenyúlni mélyen a rendszerbe) akkor véletlen se vegyél függő SONY-t mert zárt Bootloader miatt lehetetlen. Ha pedig IOS-t akkor szintén mondj le a hackelésről, mert ott az appokhoz is Jalibreak kell ami után elveszik az ami után a telefon nem biztos hogy minden téren ugyanúgy fog működni mint egy Original.

2015. jan. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
iphone
2015. jan. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!