Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az LG G3s az árát?

Megéri az LG G3s az árát?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban akarok venni egy új telefont, aminek az ár/érték aránya megfelelő. Először az LG G3-ra gondoltam, de aztán megtudtam hogy lesz kistestvére, úgyhogy megvártam az S-t. Szerintem jó telefon, de sokan mondják hogy nagyon le van butítva a G3-hoz képest. Azt szeretném tudni, hogy tényleg nem éri meg, vagy csak azért mondják ezt, mert a G3 (egyértelműen) jobb? Köszönöm a válaszokat!

2015. jan. 8. 15:31
 1/3 anonim válasza:
Szerintem is elég jó az LG g3s de ár/érték arányban jobb az LG g3
2015. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha àr-érték arányt figyelve vennél mobilt, akkor neked nem is jó teló, hanem óccó kell...

ez abból is kitűnik, hogy még csak véletlenül sem érdekel a kijelző mérete, a ppi,a sebessége,stb, csak az árarány..


úgy mellesleg a G2 mégjobb választás(lenne, de az neked úgysem jó)

2015. jan. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! A kérdésem az volt, hogy jó-e ez a készülék, vagy nem. Illetve ha nem , akkor tényleg nem jó, vagy csak azért mondják sokan, mert a G3 jobb? Éppen ezért nem írtam, hogy mi érdekel jobban (kamera, képernyő stb.), mert úgy összességében lennék kíváncsi a véleményekre. Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 9. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!