Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok az uj memoriakartya...

Hogy tudok az uj memoriakartyara atmasolni mindent a régiről? Bővítés miatt. Többi lent!

Figyelt kérdés
Androidos telefonom memoriakartyajat kicserélném 16GBrol 32GB kartyara, mert a 16-os megtelt. Feltettem gépre a kartya tartalmat (egyesével athuztam a mappakat) de csak 3, 08 GB lesz az egész (és a kartya mappaja is ennyit mutat miközben fullon tele van) Hogy tudok mindent atmasolni? Hol van a többi adat?
2015. jan. 8. 19:28
 1/4 A kérdező kommentje:
elvileg meg van osztva a kartya mert a telomon van sdCardO, meg extSdCard mappa, de én ehhez mar nem értek sajnos ...
2015. jan. 8. 19:33
 2/4 anonim ***** válasza:
a többi adat lehet pl a telod szemete gyorsítótár,különböző alkalmazások tanúsitványai stb amit se a gép se a telefon nem tud meg nyitni felsem ismeri csak az alkalmazás fér/ismeri fel
2015. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak az ExtSdCard-ot masolja at. nem értem
2015. jan. 8. 22:57
 4/4 A kérdező kommentje:
több kép, video stb nincs is rajta
2015. jan. 8. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!