Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 930 vagy sony...

Nokia lumia 930 vagy sony xperia z3 compact, és melyik miért?

Figyelt kérdés

2015. jan. 8. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
nehéz összehasonlítani, mind2ő jó, inkább az döntsön h WP v android ami az igényeidnek megfelel. A magam részéről 930 at venném, mert engem teljesen kiszolgál a WP, és jobban szeretem a kezelhetőségét,átláthatóságát, meg ugy egyben a megjelenését a rendszernek, és a lumia meg jól összerakott telefon de más meg nincs ezzel így.
2015. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg azon múlik, hogy a Windows vagy az Android operációs rendszer a szükséges(ebb.) Én a 930-as Nokiát venném.
2015. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. jan. 8. 21:07
 4/5 anonim válasza:
A z3-nak üveg hátlapja van amiről olvastam hogy könnyen törik. Nokiám van parkettára már mindenhogy ejtettem le kijelzővel sarokkal .stb semmi baja mellesleg egy elég komoly esésemet is jól viselte.
2015. jan. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne vegyél Lumiát az alap alkalmazások hibásak: Facebook, Messenger, Tumblr.Instagram stb... Mind kevesebbet tud, kilép, kidob, nem tölt be.
2015. márc. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!