Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adott egy Samsung Galaxy Core...

Adott egy Samsung Galaxy Core 2 telefon. Van benne 4 magos proci és 768MB ram, vagy egy Samsung Galaxy Core,2 mag,1GB ram. MAXIMUM, ismétlem, MAXIMUM 45. 000Ft-t szánok rá. Mit ajánlotok a leginkább 45. 000Ft-ig? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy samsung telót, és a core 2-ben gondolkoztam, Real Racing 3-ra az biztos, Facebook és Messenger, vagy a Real Racing 3-hoz hasonló vagy annál (picivel) nagyobb gépigényű játékra kellene. Ace 4 lenne a legjobb, 4 mag és 1GB ram csak nincs benne szenzor, vagy Grand Neo, ami ugyancsak 4 mag és 1GB ram. A válaszokat előre is köszönöm.

2015. jan. 9. 15:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Sony és Samsung jöhet szóba, mert nekem más nem annyira jön be. Csak ez a kettő lenne, és TELJESEN MAXIMUM 50.000Ft-t szánok rá, NEM TÖBBET. M2 LTE-t még érdemes megnézni? Ajánlatokat várom tovább.
2015. jan. 9. 16:40
 2/6 anonim ***** válasza:

"Sony és Samsung jöhet szóba, mert nekem más nem annyira jön be"


Miért olyan hülyék az emberek, hogy mindenáron szart akarnak venni, mert "nekem az jön be jobban"? Akkor vedd meg a szart, de egy fos szar az összes Samsung ennyiért.

50k-ért egy Moto G lenne a legjobb választás, az kifejezetten jó telefon, és használat közben élvezet, hogy nem kell egy fos akadozós TouchWiz-t bámulni a 480x800-as gyönyörűen pixeles kijelzőn.

2015. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt nem ajánl senki semmit..bemész egy jobb GSM boltba, és ott elővezeted a kívánságlistád...aztán elédtesznek néhány készüléket..

ott is ingyé lehet érdeklődni, viszont látod is, mit nem tudsz megvenni..

2015. jan. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak tudnám miért van ennyi bunkó ember, hogy nem segít senki a másiknak.. Normális modorral kérdez az ember valamit, a másik meg már otthon idegeskedve ül az ember a gép előtt, hogy "még egy idióta barom"...
2015. jan. 11. 21:02
 5/6 anonim válasza:
Én most vettem egy 4 magosat a héten és nem bántam meg. A 2 magos szerintem kevésbé jó, de olcsóbb. Samsung párti vagyok és még sose csalódtam :) Az asphalt 8 tökéletesen megy rajta, aminek szerintem nagyobb hely kell, mint a real racing-nek.
2015. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de azt hiszem hogy egy S3 Neo mellett döntök, mivel 1,5GB ram van benne, és Krait QS 1.4Ghz-s 4 magos proci, 4.8" kijelző és 4.4 rendszer.
2015. jan. 16. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!