Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek után megbízzák az eladóval?

Ezek után megbízzák az eladóval?

Figyelt kérdés

Pár napja láttam egy hirdetést a jofogas.hu-n. Reggel felhívtam az eladót, megbeszéltük, hogy cserélünk. (Mindketten telefont adunk) De mivel nagyon messzire lakunk egymástól a Háztól-házig szolgáltatás mellet döntöttünk. Viszont láttam, hogy miután lebeszéltük a cserét feltett egy másik hirdetést, amiben ugyanazt a telefont árulja, amire cserélnék,és egy másik telefonnal árulja (2 az 1-ben félén)

Ezt miért csinálta? Bízzák még benne ezután is? Mi van, ha nem adja fel a telefont, én viszont feladom a sajátomat?


2015. jan. 9. 21:51
 1/5 A kérdező kommentje:

*megbízzak

*eladóban

2015. jan. 9. 21:52
 2/5 anonim ***** válasza:
jobb ha nem! vagy félúton találkozó
2015. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, ha nem is akar átverni, de felmerült benned, hogy esetleg képes rá. Így nagyon sok falfejelgetés lenne a dologból, ha igazad lenne.
2015. jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
futarral komonikalj majd
2015. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vadidegennek küldözgetni és megbizni benne hogy elküldi e...én a helyedbe nem tennék ilyet.Engem is megpróbáltak pénzzel lehúzni.Hogy utaljak majd küldi Záhonyból.Mondom akkor leutazok mert nagyon jó árban volt egyböl beszélgetés közben nyomta rám a telefont...na vajon miért?
2015. jan. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!