Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban? Samsung...

Melyik éri meg jobban? Samsung Galaxy S4 80000-ért, vagy az S5 120000-ért?

Figyelt kérdés
M.ert láttam, hogy van az S5-ön olyan, hogy lehúzom dz ujjad a gombnál, és feloldódik, de szerintem az nem nagy durranás. A hátlapja tetszik. De azok a fejlesztések, amik kimaradtak az S4-ből, Szerintetek megér 40000 ft-ot? Szóval ér az S5 másfélszer annyit, mint az S4?

2015. jan. 10. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Emberfüggő..

Ha csak telefonálni akarok, meg SMS-t írni, arra megfelel egy 3000Ft-os készülék.

Ha további igényeim vannak, felmérem, mik azok, és olyan készüléket választok, ami kielégíti igényeimet.

Az esetleges további tudás, amit sose használok, felesleges, nem éri meg a többletköltséget.

Ha kevésbé számít a pénz, akkor azt veszed, aemlyiket akarod, Neked kell eldönteni, hogy az ilyen-olyan tudásra van-e szükséged.

Nálam alap: max. 4.3 kijelző (nagyobb "dobozt" nem vagyok hajlandó hordozni, mellényzsebbe is bele kell férjen nyáron), 2mag, 1GB RAM, ez mindent megcsinál, amire szükségem van.

Kb. 1,5 év múlva általában cserélni kell...

Én így gondolkozom, más lehet másként.

2015. jan. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

így van, ezt csak te tudhatod, mire van szükséged. én személy szerint igazán rondának tartom az s5 hátlapját, az ujjlenyomatolvasót meg nem 100%-osnak, tehát ezek a dolgok szerintem nem olyan kiemelkedőek, hogy megérje a plusz pénzt, és ahogyan az első is mondja, egy normál, halandó embernek egy erős 2 magos SoC 1 giga rammal elégnek kellene lennie, aki mást mond, azt csak beszippantotta a "minél több mag, annál jobb" marketing.

én inkább s4-et vennék, ha arra vetemednék, hogy samsungot akarok vásárolni.

2015. jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én s4-est venném. Az ujjlenyomatolvasó spec engem nem hat meg, soha eddig egyetlen telóm sem ázott be, tehát a vízállóság se téma. Meg az s4 kisebb picivel. Nekem tuti nem érne meg 40-nel többet. Én is most vacilálok telóvásárláson, és s4 lesz belőle.
2015. jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!