Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mondanátok nekem minőségi...

Mondanátok nekem minőségi telefonokat?

Figyelt kérdés

MOst egy sony xperia m2-őm van és nagyon meg vagyok vele elégedve, csak nekem kicsit kicsi.

Olyan telefont keresek ami 5inches vagy annál nagyobb, lehetőleg üveg vagy fém hátlapja legyen. és minimum legyen olyan teljesítménye mint egy snapdragon 400-asnak


2015. jan. 10. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Házon belül Xperia Z, vagy Z1. Gondolom ennél drágábbat már nem szeretnél.
2015. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jajj igen azt nem mondtam hogy lehetőleg 90-100e alatt legyen
2015. jan. 10. 18:06
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ :D

ezeket én is néztem . htc one m7?

2015. jan. 10. 18:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Az M7 sem rossz telefon, az egyetlen ami zavaró lehet, az UltraPixel kamera. A hangszórói viszont nagyon jók. Ráadásul a fém jobban bírja mint az üveg.


Az Xperiák előnye pedig a korlátozott víz és porállóság, és a jobb kamera.


Minőségileg aránylag egyformák, bár a Z1-nél van egy típushiba, ami miatt a kijelző üvege minimálisan hajlamos kiemelkedni a ház síkjából.

2015. jan. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kicsi neked az Xperia M2, erre leakarod cserélni egy még kisebbre? WTF.


100k alatt Nexus 5 vagy LG G2 a legjobb telefon (esetleg Xperia Z1/Z2 ha van ennyiért), ezeknek 5+ inches a kijelzőjük, de a Sony-kon kívül mindegyik műanyag.

2015. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én azt hittem hogy a htc is 5"os

esetleg sony xperia t2 ultra?

2015. jan. 11. 19:45
 7/7 anonim ***** válasza:

One M8 az 5"-es, az M7 4.7"-es.


T2 Ultra egy szokásos középkategóriás készülék, szokatlanul nagy kijelzővel.

Ha nem zavar a 6"-es kijelző (ami már szerintem is túl nagy, pedig a nagy telefonokat szeretem) akkor jó vétel.

2015. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!