Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen alkalmazásnak örülnétek...

Milyen alkalmazásnak örülnétek/örülne sok ember?

Figyelt kérdés
Érdekel a programozás, egész jó megy, de ötletem sincs mit csinálhatnék. Ebből kifolyólag várnék néhány ötletet, hogy ti minek örülnétek. Androidos készülékre gondoltam a programozást. Olyan ötletek érdekelnének, amiket pénzért lehetne árulni google playen (nekem az is elég ha minimál áron el tudom adni, nem akarok 1 nap alatt milliomos lenni) és tényleg hasznosak is.

2015. jan. 11. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Engem például érdekelne egy olyan alkalmazás, ami képes jelszóval zárolni más alkalmazásokat, és funkciókat. Emellett használhatná az alap rendszertémát. És ha fizetős, akkor nem IAP, hanem egyszer megveszi az ember, és örül a fejének. Sajnos az App Lock, és a Smart App Lock is elvérzik nálam ezek miatt.
2015. jan. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14%
engem olyan alkalmazás érdekelne amivel én keresek pénzt és nem te
2015. jan. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1#

Olyan progi megfelelne, amivel csak kiválasztod az adott mappát/fájlt és megadsz neki egy jelszót, amit minden indítás előtt kér? Illetve a progi (amit én írok, és a levédettek is) letörléséhez is jelszót kérne, akkor is, ha pc-ről akarják törölni?

2015. jan. 11. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!