Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan okostelós alkalmazás...

Van olyan okostelós alkalmazás (androidos), amelyik GPS alapján "logolja" folyamatosan az ember tartózkodási helyét?

Figyelt kérdés

Tehát olyan alkalmazást szeretnék, amelyen ha pl óránként megnyomok egy gombot, akkor ő a GPS alapján elmenti az én tartózkodási helyemet, és persze tárolja is tetszés szerinti időre, hogy pl az 1 évvel korábbi napok is visszakereshetők legyenek utólag, hogy na pont abban az órában XY hol is tartózkodott.


Létezik ilyen alkalmazás vagy akár hasonló?


És anélkül kéne persze, hogy mondjuk óránként a facebookra is akkor beírjon engem, hogy hol vagyok. Ez csak önmagában, a saját rendszerében jegyezze, de máshova ne postolja a nevemben.


2014. dec. 17. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. dec. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi, de ezzel nem sokra megyek :(


konkrét app-nevet esetleg vki, amit a storeből le tudok tölteni?

2014. dec. 17. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért nem mész vele semmire?

Hacsak nem kapcsoltad ki manuálisan a helymeghatározást a menüben (vagy átállítottad energiatakarékosra) akkor ez minden egyes percben logolta, hogy épp hol járt a telefonod, pont, mint ahogy kérted, ráadásul külön alkalmazás sem kell hozzá.

2014. dec. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá külön app.

[link]

De kell hozzá mobil internet mind mindenhez.

2014. dec. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


csak beírtam google-be, hogy geologging android, valószínűleg ezen kívül még rengeteg van. de tényleg teljesen okés a google mapses log is

2014. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!