Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » VALAKII SEGÍÍTSEN KÖNYÖRGÖM!...

VALAKII SEGÍÍTSEN KÖNYÖRGÖM! Nokia lumia 520-as telómon nem tudom beállítani a család szolgáltatást!?

Figyelt kérdés

már van 2 fiók, egyik anyáé, másik enyém, de nem sikerült követnem a windows phone webhely utasításait!

Kérem csak olyanok írjanak akiknek sikerül és értelmesen el tudnák nekem lépésről lépésre magyarázni!

a válaszokat előre is NAGYON köszönöm!! <3


2015. jan. 11. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor a születési dátummal lesz gond,18 év felett engedi.
2015. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

azt hiszem hogy 1970-re kattintottam anyánál nálam meg 1999-re.

ez jó? :)

2015. jan. 11. 15:43
 3/10 A kérdező kommentje:
Kérlek, kéérlek segítsetek!! :(
2015. jan. 11. 16:43
 4/10 anonim ***** válasza:
menj a [link] oldalra, jelentkezz be, jobb felül kifogja írni a neved, vidd oda az egeret, és menj a családra, ott hozzá tudod adni anyud e-mail címét, neki érkezik egy e-mail, elfogadja, és megy minden :)
2015. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ez okés, csak a microsoft fiókhoz én úgy emlékszem nem kellet email címet megadni...

utána is néztem és nem láttam az adatoknál hogy elmail cím!! ?

2015. jan. 12. 14:52
 6/10 anonim ***** válasza:
de valami felhasználónevet meg kellett adni, nem?
2015. jan. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Microsoft-fiók

Fiók létrehozása

Bármilyen e-mail címet megadhat új Microsoft-fiókja felhasználóneveként, így többek között Outlook.com-os, Yahoo!-s vagy Gmailes címet is. Ha már van olyan fiókja, amellyel Windowsos gépekre, táblagépekre, Windows Phone-telefonra, az Xbox Live-ra, az Outlook.com-ra vagy a OneDrive-ra szokott bejelentkezni, azzal a fiókkal jelentkezzen be.


Név

Felhasználónév

Új e-mail címet is létrehozhat


Jelszó létrehozása


Legalább 8 karakter; a kis- és nagybetűk különbözőnek számítanak.

Jelszó ismét

Ország/régió


Születési dátum

Nem

2015. jan. 12. 15:12
 8/10 A kérdező kommentje:
am bejelöltem apa fiókján magamat és ezt adta ki: ://www.windowsphone.com/hu-hu/familyn magamat és ezt adta ki:
2015. jan. 12. 15:43
 9/10 A kérdező kommentje:

bocsi:

[link]

2015. jan. 12. 15:44
 10/10 A kérdező kommentje:
NAGYON KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT, MEGOLDÓDOTT A PROBLÉMÁM!! :D
2015. jan. 12. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!