Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb a Nokia 5800...

Melyik a jobb a Nokia 5800 XpressMusic vagy az LG KM900 Arena?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 15:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja és még van az LG KS20 és az LG KC910
2010. febr. 6. 15:35
 2/13 anonim ***** válasza:
ha hallgatsz rá més érdekel a minőség is akkor ezek közül semelyik, akor iPhonet veszel az egy finom műszer, teljesen más érzés kezelni, boldoggá tesz a használata:D
2010. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
iPhonet semmiképpen !!!
2010. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az arena nagyon gagyi, barátnőm vett magának, és átnéztem a telefont, de messze alul teljesített, mint ami várható lett volna. Inkább nokia.
2010. febr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
egyértelmű h. nokia :)
2010. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ma 15:43


na és mért ne?

talán azért mert neked nincs, és bemagyarázod magadnak hogy az iPhone szar?

hidd el az minőség nem egy nagy műanyag tégla mint a többi, az iphone-nak kapacutív multitouch kijelzőja van ami fényévekre megelőzi az nokia rezisztív szarát, mert ezt sokkal gyorsabban reagál, egy élmény görgetni, nem kell megnyomni csak érinteni, és az erintőpannellel nem fizikai kapcsolat az ujjaddal hanem elektromos úton érzékeli tehát nem fog elkopni, tönkremenni stb...

de mindenki maga dönti el hogy mit választ

remélem segítettem a megfelelő döntésben

2010. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
aki ért a technikához az iPhonet vesz, de elég csak kézbevenni
2010. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hmmmm..

azért kösz

aszt hiszem Iphone-t nem írtam :S

csak 4 telefont xD

amik 40- és 60 ezer között mozognak az áraik

szoval gondolkodjatok el egy kicsit biztos nem Iphone-t veszek amelyben a legolcsóbb is 100ezer Ft felett van :D

Ja és aszt hiszem Nokia lesz :D :)

volt egy Samsung M8800-ám de nem nagyon tetszett most pedig változtatok és úgy is a legtöbbször zenét hallgatok szerintem ezért az egyik legjobb választás a Nokia 5800 XpressMusic ami azért jó telefon és tud is valamit :D

2010. febr. 6. 16:44
 9/13 anonim válasza:

Kicsit szubjektívak a válaszok. Hát ha nagyon jó okos telefont akarsz, akkor iPhone, vagy HTC HD2, viszont ezek drágák is, ha nem szolgáltatótól veszed. Ha nincsen annyi pénzed, akkor szerintem a Nokia 5800XM elég jó választás, ugyan nem éri el egy iPohne szintjét, de jó. A fent említett LG típusok, hát szerintem ne részletezzük. Ja, még egy jó tanács, használd a netet. Rengeteg tesztet találhatsz telefonokról, valamint felhasználók személyes tapasztalatát is megtudhatod.

LG KM900 teszt: [link]


Nokia 5800XM teszt: [link]

2010. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az 5800-ból mostmár jó kis telefont faragtak a 40-es szoftverrel. Keress rá youtubeon: 5800 v40

Bár ha játszani akar az ember akkor nem árt mellé egy olcsó ipod touch beszerzése.


Nekem van egy Nokia 5800-ám és olcsón szereztem egy iPod Touch 2G-t. Kiváló párosítás. iPoddal játszok, meg zenét hallgatok fülesen. A telcsin filmet nézek (jobb a képernyője), és kihangosítva zenélek, meg netezek. Jó dolog ha az MSN tud a háttérben is futni :)

2010. febr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!