Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomra raomlott egy...

A telefonomra raomlott egy kis viz!?

Figyelt kérdés
A kepernyore ment a viz es ra 10 percre leblokkolt .... hiaba inditottam ujra..... azt mondtak hogy hagyjam lekapcsolva 2 napig... tudtok valami jobbat mondani anelkul hogy letoroljek mindent???

2015. jan. 11. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Kuka.


Ott rendezted le, hogy nem kapcsoltad ki azonnal, szedted szét amennyire csak lehet, és hagytad 2 napig szobahőmérsékleten száradni.

2015. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A törlés nem állítja helyre a víz okozta esetleges károkat, ha nem szedted ki azonnal az akkut, akkor vége van.
2015. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tedd be rizsbe,ha már kuka,legalább előtte párologtasson kicsit.,
2015. jan. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szetszedtem es az akkut is kiszedtem es egy napot ugy hagytam.... most ki van kapcsolva 2 napig.. azert koszi
2015. jan. 12. 17:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már megpróbáltad bekapcsolni és nem ment, akkor valószínűleg zárlatot kapott és már nem is fog.
2015. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha elviszem szerizbe megtudjak javitani??
2015. jan. 14. 17:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de ez már nem is garanciális kategória.
2015. jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

kivettem a memoria kartyat es ment !

miert?

2015. jan. 20. 22:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a memória kártya kapott zárlatot.
2015. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!