Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gigabyte GSmart Arty A3...

Gigabyte GSmart Arty A3 vélemény? Van tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
40 ezer forintig keresek dual simes készüléket, és nekem ő tetszett meg. Szerintetek jó választás? Vagy tudtok nála jobbat?

2015. jan. 12. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagy kijelző alacsony felbontás. Nem lehet valami szép a kijelzője.
2015. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem ilyen telefonom van Október óta nekem nagy problémáim nincsenek vele, jó hangminőség, szerintem szép a képe (persze ha egy 100.000 Ft-ossal hasonlítjuk össze nem olyan részletes meg színes de célnak BŐVEN megfelel) nagyon gyors, WiFi erős.

Amik a problémák:

Mellékelt füles 1 hétig bírta és recsegett is, de egy jó márkájúval tökéletes hangzása van.

Hátlapi 8 Mpx-es kamera zajos képeket csinál és fakót, de tökéletes fényviszonyoknál sokkal szebb és a videó mint egy kameráé.

2015. febr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszik,imádom.

Egyetlen baj van vele:

Növekszik a belső tárhelye és fogalmam sincs mitől.

Már 1 alkalmazás van rajta,az is az SD kártyán mint minden más.Napról napra egyre nagyobb % a belső tárhelye.Kérem aki tudja a megoldást privátban értesítsen.1 éve van meg.

2015. nov. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!