Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4s szoftverfrissítése...

IPhone 4s szoftverfrissítése iTunes-on keresztül?

Figyelt kérdés
Kevés hely van a telefonomon a frissítéshez de úgy olvastam ha iTunes-on keresztül frissítem ahhoz nem szűkséges 4GB. Ha elvégeztem a biztonsági mentést utána az iTunes-ban kattintsak a frissítésre és ennyi? Nem szeretnék kárt tenni a telefonomban..:) Köszi előre is.

2015. jan. 13. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ennyi.

Mindenesetre én azért átgondolnám, hogy szeretném-e frissíteni a telefont, ha nem a 8-as ios valamelyik verziója van rajta. A 4S már nem mai darab, már az ios 7 alatt is megdöccen, a 8 csak ront még a helyzeten.

2015. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Véleményed szerint inkább hasznosabb vagy haszontalanabb lenne ha az iOS 8ra frissítem? Köszönöm:)
2015. jan. 13. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem frissítettem, és nem is fogok.

A plusz szolgáltatások (egyedi billentyűzetek, újabb értesítési központ, családi megosztás stb) nekem nem érnek annyit, hogy akár egy kicsit is lassabb legyen tőle a telefonom. Az egyetlen, amit használnék az a folytonosság lenne, de az meg úgysem elérhető 4S-re, szóval maradok a 7-esnél.

2015. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, segítettél!:)
2015. jan. 13. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!