Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám az elfelejtett...

Hogyan tudnám az elfelejtett jelkódot vissza állítani az iPhoneomon?

Figyelt kérdés
[link] Ennek az oldalnak a segítségével próbáltam megcsinálni egyedül, de mivel egyáltalán nem értek ehhez nem is sikerült. Arra kér az iTunesnál hogy a telefonon engedélyezzem a kapcsolódást. Ez egy régi iPhone 4S aminek sajnos már nem tudom a jelszavát, de anyukám lelkesen próbálkozott és ő pedig letiltotta ezzel a telefont. Bármilyen ötlet amivel sikerülne? Vagy hova tudnám elvinni ahol szakértők orvosolni tudják a problémát?

2015. jan. 3. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

feloldani a tiltást csak akkor tudod, hogyha már volt azzal a géppel szinkronizálva a telefon, de igazából mivel nem tudod, így felesleges, mert attól ugyanúgy fogja kérni a jelkódot.


amit tehetsz, DFU módba teszed a telefont, majd így csatlakoztatod iTunes-hoz, és csinálsz egy visszaállítást.

ekkor minden eltűnik róla, azonban tudnod kell az Apple ID-dat, és a jelszavad, mert anélkül nem fogod tudni újra beaktiválni.

2015. jan. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy tudom ebbe a modba tenni a telefonom?
2015. jan. 3. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


rá kell dugni a gépre kikapcsolt állapotban, majd egyszerre nyomni a bekapcsoló gombot meg a home gombot kb. 10 másodpercig.

2015. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én megcsináltam ezt, de a jelkód nem tűnt el.:S
2015. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!