Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudom jelenteni, ha...

Hol tudom jelenteni, ha valaki ismeretlen személy feltörte a telefonom és szörfözik az interneten rajta? Játékokat tölt le, majd kitörli a szemetét a cliener programmal. VIDEO is készült róla, de azt nem tenném fel.

Figyelt kérdés
Másfél éve vettem a Sony Xperia SP okos telefonomat,és már elég rég óta van ez a problémám a telefonommal.Valami hekker kölyök szórakozik rajta,és elég idegesítő,mert úgy érzem ketten használjuk a mobilomat.Ma este a párom telefonjával sikerült egy 7 perces felvételt készíteni róla.Ahogy külön életet élt a telefonom,a hideg kirázott.Belemászott az albumomba,a képeimet nézegette,majd felment a Playstation oldalra és ott keresgélt valamit,majd ráment a cliener tisztító programra,és kitörölte a megnyitott oldalakat.
2015. jan. 13. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyne, persze.
2015. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és mi az oka, hogy nem szeretnéd a videót feltenni? :D
2015. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
itt tudod jelenteni: szólsz anyukádnak
2015. jan. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bp1985 ***** válasza:
Van baj.
2015. jan. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mivel itt nem kaptam választ,elmentem ahol vettem,és azt mondták tele van vírussal és új szoftvert kell telepíteni rá.Köszi nagyokosok!
2015. jan. 15. 21:42
 6/7 anonim ***** válasza:
jah, hát nem mondtad, hogy annyira spúr vagy, hogy inkább mindenféle warez forrásból szeded a fizetős appokat, utána meg csodálkozol...:D majd máskor odafigyelsz a forrásra...2. voltam :D
2015. jan. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát nem tudom talán a rendőrségen. Szerintem az lenne a legokosabb döntés, ha letöltenél egy vírusíirtót, vagy újraindítanád a telcsit :DDD
2015. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!