Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az utcán összetalálkoztok...

Ha az utcán összetalálkoztok egy ismerőssel és vele van egy neked ismeretlen személy is, hogy köszönsz? Mindkettejüknek vagy csak az ismerősödnek?

Figyelt kérdés
És neked hogy szoktak köszönni fordított szituációban?
2014. júl. 30. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettőjüknek, mivel az illem így tartja.

Nekem is mind a ketten visszaköszönnek.

2014. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy mindkettőnek köszönök! Mekkora utolsó bunkóság volna csak az ismerősömnek! Eszembe nem jutna ilyen...
2014. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek köszönök: "Sziasztok!" És utána bemutatkozom az ismeretlennek.
2014. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindkettőnek köszönök, ellenben volt már olyan, hogy egy haverral voltunk a városban, odajött hozzánk egy ismerőse, és konkrétan engem levegőnek nézett, pedig nem is ismert. Én jót röhögtem rajta, hogy mekkora tahó :D
2014. júl. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőjüknek, de ha esetleg nem tudom eldönteni, akkor úgy köszönök, hogy "helló!". :)
2014. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Természetesen mindkettőjüknek köszönök, és nekem is szoktak köszönni akik az ismerősömnek köszönnek.
2014. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek köszönök. Ha én vagyok az ismeretlen és valaki köszön amikor megyek egy barátommal, akkor ugyanúgy én is köszönök az illetőnek, mint a barátom.
2014. szept. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!