Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet Rootolni? , és...

Hogyan lehet Rootolni? , és belső tárhely?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet Rootolni?, és belső tárhely? A tablet rootolással lenne kérdésem!(nem vagyok jártas ebben a témában) Szóval nekem Samsung Galaxsy Tab 2 (7. 0) tabletem van, és, hogy lehetne rootólni? Egyrészt a tárhely amiatt is akarom kérdezni, mert 4 gigabites tárhelyem teli van és vettem egy 16 gigás sd micro kártyát. De valamiért azt írja ki, mikor Play áruházból letöltök egy alkalmazást, hogy TELE A TÁRHELY. (pedig ott van még 16Gigabite) VAGYIS A CÉL AZ LENNE, HOGY AZ SD KÁRTYÁRA TESEPÍTSE AZ ALKALMAZÁST, NE A BELSŐ TÁRHELYRE.

#rootolás #Tele tárhely
2015. jan. 13. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg íeni és olvasni képtelen vagy, addig a rootról ne is álmodj.
2015. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nos én nem ilyen válaszokat "álmodtam!"


Kérlek, ne írj ilyen hülyeségeket datubber! Én szerintem érted, hogy mire gondoltam és csak egy hülye beszólást írtál, de ha mégsem így van, akkor külön megfogalmazom csak neked! HOGYAN ROOTÓLHATOM MEG A SAMSUNG GALAXSY TAB 2-őt. A többiektől várom a további válaszokat. Köszönöm.


Üdv:Kérdező

2015. jan. 14. 20:01
 3/3 anonim válasza:
google a barátod :3
2015. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!