Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék egy Szoftver frissít...

Szeretnék egy Szoftver frissítést végre hajtani a telefonomon de akkor minden elvész. De ami a memórikártyán va naz ugye nem. És vannak fontos dolgok a telefonon is. Azokat hogy tudom áthelyezni az sd kártyára?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy van egy Nokia Lumia 520-asom és valamelyik nap sötét volt a kijelzője és én azt hittem hogy totál tönkre ment de nem csak teljesen lemerült. És később az is kiderült hogy nem a kijelzővel van a baj vagy bérmi mással hanem a telefon akkumulátor szint mérőjével. Mert nem a valós töltöttségi szintet mutatja. Tegnap csak 49 %-ig engedte feltölten ia telefont és utána este zenéltem vele és úgy kb 20-25 perc után megint teljesen lemerült ugye ami nem történik meg ha félig fel van töltve az aksi. Szóval hogy tudom átpakolni a telefonról a memóriakártyára a dolgaimat hogy frissíthessem a szoftvert és utána mindenem meglegyen ?

#telefon #Nokia Lumia #szoftver frissítés otthon
2015. jan. 13. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ctrl+c, ctrl+v? Nagy találmány.
2015. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mobiltelefonról van szó, nincs rajta billentyű, nem figyelsz a kérdésre, első... Hacsak nem a géphez való csatlakoztatásra gondolsz.


Ebben az esetben logikus, átmásolod a gépre az egész teló tartalmát.


Vagy, választod a bonyolultabb módját, letöltesz az áruházból egy fájlkezelőt (akármelyik s**r megfelel majd), és sok p*csörészés után átmásolsz mindent az SD-kártyára.

2015. jan. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szirty ***** válasza:

Azt gondolod, hogy a készülék "akku mérőjével" van a baj azért akarod frissíteni?


Az összes tünet amit leírtál ráillik egy haldokló akkumulátor által produkált tünetegyüttesre.

2015. jan. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!