Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil Hard Reset PC-vel...

Mobil Hard Reset PC-vel (többi a leírásban, NAGYON FONTOS)?

Figyelt kérdés

HATALMAS SEGÍTSÉGESET KÉREM EBBEN!

A Mobiltelefon (nem mai darab xD):

sonyericsson Xperia Live With Walkman wt19i

(0.4.0 android mert kaptam gyárilag egy frissítést a 2.3-ra. A készülék ROOT-olt egyszerű Flash-elés, gondolom ez hidegen hagy)


A mobiltelefonom egyik napról a másikra meghalt. Uoljára látott jelei: Sok alkalmazás leállító ablak jelent meg egymás után úgy, hogy nem tudtam semmit se csinálni csak bámulni, hogy mi történik.Gondoltam újra indítom. Nem reagált.

OKÉ!

Vegyük ki az akksit!

Megvolt! Rakjuk vissza!

Indítsuk újra!

Várjunk!

A Sony logó után egy szép animációval egy Walkman szó kellett volna bejöjjön. Erre meg a Sony logó után egy fekete világító képernyő jött be. Gondoltam bebugolt és megint újra akartam indítani a bekapcsoló billlentyűvel, de nem reagált, így csak az akksis megoldás maradt. Ezt eljátszottam több mint 30-szor és semmi változás.

Próbáltam minden Hard Reset billentyű kombinációt, de nem lett jobb! Ezért gondoltam, hogy akkor tovább keresek a Guglin, de minden ilyen szir-szar system update nem tettszik (lehet, hogy ez lenne a megoldás).


Ezért kérlek téged, hogy nekem olyan Hard Reset programot küldj, ami PC-vel működik!

HATALMAS TISZTELET ANNAK AKI TUD SEGÍTENI NEKEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



#Android #hard reset #Sonyericsson Xperia Live With Walkman wt19i #Emberi segítség #Tiszteletre méltó ember segít #aki szereti a W7-et az segít #aki ért a mobilokhoz #segít! Úgy legyen! Isten áldjon téged #ha tudsz segíteni #hogy működjön!
2015. jan. 11. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Sony PC companion szoftverrel nem lehet helyreállítani?


[link]


Tudom hogy a tied régebbi SonyEricsson de hátha kezeli a sonymobile szoftvere is.

2015. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A probléma inkább csak az, hogy Root-olt.

Ezek a Sony-k egyáltalán nem bírták az ilyesmit,a Wt19 meg méginkább nem. Az eredeti Sony Emma szoftverelő programmal talán még felébreszthető...

2015. jan. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos,ez a mobiltelefon saját meghibásodása is lehet (régi,sokat használtad,kimerült) mivel ezek a mai telefonok az Apple készülékek kivételével max. 2 évig használhatók mert vagy tönkremennek vagy kimennek a divatból. 2 dolgot tehetsz: 1. letöltesz unroot programot (üziben ha gondolod segítek) és számítógéppel az SD kártyára rárakod,a kártyád berakod a tleefonba és lefuttatod a programot,feltéve ha a telefon még működik recovery módban.

2. Itt is működni kell a recoverynak,csak annyit teszel,hogy visszaállítász gyárira midnent (hard reset) de kzben mindent ami volt kidobsz.

Tehát ha gondolod üziben segítek,és elmagyarázok mindent,amit nem értesz.

2015. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!