Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez mekkora problema? ( tobbi...

Ez mekkora problema? ( tobbi lent )

Figyelt kérdés
Mar regota tapasztalom de sosem tettem fel a kerdest.. samsung galaxy s4. Iszonyatosan melegszik. Van h szabalyosan forro a kamera alatt.. tudom h nagy kijelzo.. meg ergo nagy teljesitmeny.. de nem kell felnem h egyszer csak besul?:/ leszedtem egy alkalmazast a neve cooler master. Google playrol. 36.6 fokot irt a cpu homersekletre.. ez nagyon magas?:/ tanacsokat adnatok, hogyan tudom ezt kompenzalni? Elore koszi
2015. jan. 14. 11:13
 1/5 dirtboy ***** válasza:
36,6fok egyáltalán nem sok
2015. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már 100 fok felé melegszik akkor lehet kezdeni aggódni. Kompenzálni csak a CPU használtságának csökkentésével tudod de meg ne próbálj foglalkozni ilyen hűtő hülyeségekkel mert többet ront mint használ gyakran sokkal.
2015. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Wadmalac ***** válasza:
Xperia Z-m 50 fokig felfut néha. Teljesen normális.
2015. jan. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 36 majdnem hogy kevés is. :D Nekem pl van olyan játék tabomon ami felvitte már 65fokra is. És ez egy ful egyszerű játék,még csak nem is igényel 3D támogatást, ez nem mást mint a Hay Day és kb 20percet játszottam vele,más nem igen futott a háttérben. Viszont ha pl játszok egy elég igényes 3D-s játékkal,akkor egyáltalán nem megy 50fölé, érdekes.
2015. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

Nézd felső sorban a hőmérőt meg a proci frekit:

[link]

Egy böngésző meg wifi file transfer futott egyszerre, proci 1026 MHz-en, szóval max. 60%-on, máris 48 fok.

Ez teljesen normális.

2015. jan. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!