Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Holnap tolbamondás dolgozatom...

Holnap tolbamondás dolgozatom lessz, és ötleteket szeretnék kapni hogy arra hogy lehetne tanulni?

Figyelt kérdés
tolbamondás
2015. jan. 14. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:

*tollbamondás, *lesz

Nézegesd a helyesírási szótárat.

2015. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és a hogy előtt mindig vessző van.
2015. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Cica.. Arra nem igazán tudsz gyakorolni, a helyesírás általában zsigerből jön, akinek nem, az nagy valószínűséggel diszgráfiás.

Esetleg irogass wordbe szavakat, aztán kijavítja. De javaslom inkább koncentrálj nagyon. A helyesírás nem vagy csak minimálisan fejleszthető látványosan.

2015. jan. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
olvass Hogyan írjam?-ot
2015. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Holnapra leginkább sehogy sem fogsz tudni megtanulni helyesen írni.

Pár gyakran előforduló szót betanulhatsz, ami lehet elég is lesz, de ezen kívül azért kéne még foglalkozni vele.


Itt nézegess egy pár linket: [link]


Hosszútávra meg azt javaslom, hogy olvass sokat. Nem is feltétlen könyveket, én sem olvastam túl sok könyvet életembe (próbáltam ezen változtatni, de nem nekem való), csak olvass amit csak tudsz. Észre sem fogod venni, de megtanulod a szavakat.

2015. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!