Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia Z1-gyel milyen...

Sony xperia Z1-gyel milyen tapasztalataid vannak?

Figyelt kérdés
Meseld el, kerlek, h mit tapasztaltal a Sony xperia z1-nel, pozitiv es negativ egyarant erdekel! koszi!

2015. jan. 15. 01:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért vettem, mert Sony! E mellett gyors, jó videó-fénykép készítés, és 4.4.4..Több készüléket néztem vásárlás előtt, ez lett a befutó. Az, hogy IP 56 nem jelent semmit, ugyanis tokban, és táskában hordom, tehát nekem felesleges ez a tudása..vízben nem ezzel kell fotózni, csap alatt nem akarom lemosni, porban nem használom.

Tehát ezért feleslegesen fizetek pár ezerrel többet, de a dokkolóval jóvátesznek mindent. Na, az egy nagy lehetőség, igaz csak akkor, ha kiveszem a tokból.

Dokkolóban még képnézegető funkcióját is lehet élvezni.

Egy igazi ellenfele van az LG G2..de ez Sony...mint már mondtam.


Gyors, nem akad, és fehérben baromi szép.

2015. jan. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kérdező.. ***** válasza:
Ahogy mondja az első,ez sony ugy hogy nem ajánlom.
2015. jan. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszonom... az, h sony, es ezert nem ajanlod... ez nem indok v tapasztalat... ez nem erv.. elsonek koszonom!
2015. jan. 15. 13:17
 4/6 anonim ***** válasza:
2# még nem látott Sonyt így csak a butaságot tudja mondani. Nyugodtan vedd meg jó kis telefon csak ahogy az egyes írta vegyél hozzá egy dokkolót :).
2015. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem compact van, nagyon szeretem. Minosegi osszeallitas, akksi sokaig birja, nagyon szep a kijelzoje. Hatranya, hogy idonkent kidob a bongeszo, ijenkor ki es be kell kapcsolnom. Es a fulbevalo karcolja a kijelzojet, hiaba tartom tokban. Ha a kamera felbontasa neked nem lenyeg, akkor 70ezer korul kaphatsz tudasban hasonlot.
2015. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi! mar megrendeltem a compactot... lenyeg a kamera felbontasa, meg hat sony... koszonom a valaszokat!
2015. jan. 17. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!