Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s4-hez töltőkábel?

Galaxy s4-hez töltőkábel?

Figyelt kérdés

Megszakadt a kábel, nem tölt és sehol nem találok hozzá eredeti, gyári kábelt, vettem hozzá boltban egy másikat, azt mondta az eladó hogy ez jó lesz hozzá, de 10x lassabban tölt vele mint az eredetivel. Szerintem ez csak sima adatkábel, illetve nem tudom hogy létezik-e olyan hogy töltő és adatkábel egyben, mert ugye a gyári az olyan, vagy csak megint kifogtam egy hibásat?

Szóval ha valaki tudja hol lehet ilyet kapni, nagyon örülnék ha megosztaná velem! Vagy legalább hogy milyen néven keressem!



2015. jan. 15. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen mini usb kábel jó hozzá.
2015. jan. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy a töltő amit vettél, gyengébb mint az eredeti. Nézd meg, hogy a gyári töltő hány mA-es. Ha amit vettél ennél kisebb értékkel bír, akkor alulméretezett töltőt vettél és ezért lassabb a töltés. A túlméretezés nem probléma, egyenesen jobb. Marad még tartalék a töltőben.
2015. jan. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

csak kábelt vettem, a hálózati csatlakozó maradt az eredeti, az biztos hogy jó, mert két telefonunk van, és a másik telefon kábelével tölt rendesen, csak szeretnénk ha meglenne mindkét töltőhöz a kábel, mert egy kevés :)

köszönöm az eddigi válaszokat

2015. jan. 15. 11:45
 4/4 anonim ***** válasza:
1000ft-ért a piacon kapsz olyan usb-s és szivargyújtó mobil-töltőt, ami jó kb 10-15 fajta mobiltelóhoz. teljesen jól tölt. még az ace3-hoz és az ace4-hez is jó dugó van rajta.
2015. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!