Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mijen telefont...

Szerintetek mijen telefont vegyek iphone 5s, galaxy s3, vagy galaxy s5 ot?

Figyelt kérdés
En igazabol iphone 5s szertnek de szeretnem tudni a ti velemenyeteket reszletesen koszi?

2015. jan. 15. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
S5 vagy 5S, amelyik jobban tetszik, nagyon mellefogni szerintem egyikkel sem fogsz. Mondjuk megjegyeznem, hogy ebben az arban vannak meg jo telok mas gyartoktol is.
2015. jan. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
inkább iPhone...max, ha hülye lennék, akkor vennék samsungot...androidos telefonok legalja...ha android kell, mindenképpen vagy valamelyik nexust érdemes venni, vagy egy Moto X-et, ezek vannak tán a legközelebb az iPhone-hoz.
2015. jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy előző mondta, vagy Google Nexus 6, vagy Moto X, talán még a HTC One M8 ami képes harcba szállni az iPhone-al, a Samsungok kivétel nélkül szarok.
2015. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi nektek a valaszokat en szerintem iphone 5s veszek szerintem joo nem?
2015. jan. 15. 17:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább iPhone 6-ot vegyél, az 5S már egy éves telefon, lassan elavul.
2015. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat gondolkozok meg az 5s nagyo szeretem mert dizajnos es a kinezete tecik ahoz kepest hogy az iphone 6 nak a kinezete kalap szar.Szerintem meg varom a galaxy s6 ot
2015. jan. 16. 15:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem az iphone 6 jön be a legjobban az eddigi összes iphone közül

Amúgy ez a 3 teló baromira nem ugyan az a kategória, elárulnád milyen logika alapján sikerült őket kisakkozni?

S3 több mint két éves modell és harmad annyi mint az s5 jesszusom...

2015. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor legy szives valaszoj hogy ha volt neked iphone 5s mijen velemenyed van rola
2015. jan. 16. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!