Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Lumia készülékeknek a...

A Lumia készülékeknek a Windows phone alkalmazása miért használhatatlan?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
mire gondolsz pontosan?
2015. jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Arra hogy szeretnék lejátszási listát készíteni de sehogy sem akar összejönni. Androidnál csak felszórom könyvtárostul és kész. ios-nél meg az iTunesal kicsit körülményesen de hamar meg lehet szokni.

Sajnos még leírást se találok róla, csak olyat hogy media playerben hogyan kell csinálni és ennyi. De még ott se tudok többet összehozni mert azt már nem írják le hogy hogyan csinálsz többet.

2015. jan. 15. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Még régen WP7-es telefon volt a családba, ott Zune-t kellett telepíteni és azzal tudtad a zenét áttolni mobilra meg csinálni lejátszási listákat, nemtom WP8-nál is így van-e, de egy próbát megér.
2015. jan. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hogy wp7-nél zune kell. Ez már wp8.1 és a win 7 leszedi ami kell hozzá de lejátszási listát akkor se tudom összehozni. Nem értem hogy mi a logika benne.
2015. jan. 15. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:
A wp egyenlőre szar. Most vettem egyet és nagyon csalódtam benne.
2015. jan. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Maga a rendszer nálam rendben van csak a zenei rész érthetetlen hogy miért nem úgy mutatja a könyvtárakat ahogy felrakat. Miért kell darabokra szednie?
2015. jan. 26. 06:33
 7/7 anonim ***** válasza:

jah, így már értem...ebben igazad van...én is visszasírom wp7-et, amikor még a zune-t nem lehetett ilyen szempontból megkerülni. arra még én sem jöttem rá, melyik lejátszási listát ismeri fel, az m3u-t biztos nem. :D

az bosszant egyébként, hogy lehetőség sincs alternatívára, akár a windows media player-re akár a zune-ra kötöd rá a wp8-as telódat, nem ismeri fel...első voltam.

2015. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!