Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha föltelepitem a windows...

Jampi15 kérdése:

Ha föltelepitem a windows 7-et és nincsen az alaplapomhoz CD-mit tegyek driverek nélkül nemlessz lassu és használhatatlan?

Figyelt kérdés

2014. márc. 19. 12:29
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
100%

Nem csak a CD létezik a világon, hanem Internet is.

Ugyan úgy meg tudod találni, és le tudod tölteni vele az alaplapodhoz tartozó drivereket, mint ahogy a kérdést ki tudtad írni ide.

2014. márc. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

#1-esnek teljesen igaza van.

Egyébként ÉN alaplapi drivereket nem szoktam felrakni soha, 2éve használok Windows 7-et. Csak Videókártya drivert szoktam.

2014. márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
100%

Pedig a chipset driver is nagyon fontos teljesítmény szempontjából. A Windows csak egy általános drivert rendel hozzá, hogy eltűnjenek a az eszközkezelőből a kérdőjelek és a felkiáltó jelek. De ezek csak látszólag elegendők. (Többek között a hangkártya sem fog működni teljes funkcionalitással.)

Ha olyan régi az alaplap, hogy a gyártó oldalán már nincsen Windows 7 drivek, akkor a Chipset gyártót kell megcélozni. Ők sokkal tovább támogatnak egy terméket, mint a disztribútorok.

2014. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat eddig énis csak hangot meg videókártyát raktam fel de az alaplapomhoz már nincsen driver windows7-re ezért kérdeztem már fölraktam hang és videó is van de hálózat nincsen ami probléma :==(
2014. márc. 19. 16:57
 5/8 P.O.C. ***** válasza:
Sokat segítene, ha végre elárulnád az alaplapod pontos típusát.
2014. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ASUS p4s 800 mx-se köszönöm előreiss :))
2014. márc. 19. 18:06
 7/8 P.O.C. ***** válasza:

Ez az alaplap már a számítástechnika csiszolatlan kőrkorszaka. Valamilyen SIS chipsetes LAN driver kéne hozzá. Ilyet tuti nem találsz Windows 7 alá.


Lehetséges megoldások:

1. Felraksz a számítógépedhez jobban illő rendszert (Windows XP, Lubuntu).

2. Veszel kb. 1000 Ft -os költségen PCI -os realtek chipsetes hálózati kártyát, amit a Windows 7 automatikusan fel fog ismerni.

2014. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat a hálózati kártyán elgondolkozok :)
2014. márc. 19. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!