Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » UK-ban élők segítségét kérném!...

Titipapa kérdése:

UK-ban élők segítségét kérném! Hogyan kell feltölteni egy Lebarás kártyát? (Úgy hogy az 1p/perc éljen is. )

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem ki, és ismerős ezt ajánlotta hazacsörgésre, bár ő sem használta még soha. Az első két feltöltésnél 10 £-ért beszéltem egy órát, mondom itt valami nem stimmel. Aztán jött a megoldás, hogy a Lebara UK Plusnál van az 1p/perc. Elküldtem az aktiváló kódot, jött is az sms, mégis 5 perc (!) után lerántotta az összes pénzt. Hogy lehet a UK plust aktiválni?

2015. jan. 15. 17:04
 1/5 anonim válasza:
Ne haragudj, de nem igazán értem, amit írsz. Mit jelent, hogy lerántotta az összes pénzt? Az UKplus10 csomagért fizetsz 10 fontot, ezért kapsz 500 percet UK-n belül, unlimited az sms és 1gb az adatforgalom. Pénz nem marad a sim kártyádon. A 10 fontért ezeket kapod, ha te ezen felül pl Magyarországra akarsz telefonálni, azért külön kell egyenleget feltöltened.
2015. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahham! Na nekem ez a rész maradt ki. :) Tehát beszélhetek 1 pennyért percenként, de az előtte 10 fontba kerül. (Illetve min. 7,95-be, mert az a legkisebb csomag.) Köszönöm a segítséget! Még annyit, hogy az 1p/m tarifa ugye csak a UK Plus csomagban érhető el? Én legalábbis máshol nem látom kiírva az oldalukon.
2015. jan. 18. 12:37
 3/5 anonim válasza:

Na akkor még egyszer, nem nem 1p/percért beszélsz, hanem 7.95 fontért beszélhetsz 150 percet, kapsz 500 MB adatforgalmat és korlátlan mennyiségű sms-t. Értelemszerűen minél több a feltöltés, annál több perc és adatforgalom van a csomagban. Figyelj rá, hogy egy csomag 30 napig él, tehát ha te a 30 nap alatt nem használod el a mennyiségeket, ezeket 30 napon túl nem viheted, elvesznek.

És ha néha napján szeretnél Magyarországra telefonálni, ott valóban 1p egy perc, DE az nincs benne keretben, ahhoz külön kell pénzt töltened a kártyára.

2015. jan. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, így értettem én is. :) Tehát pl. dobok rá 17,95-öt, 7,95-ből aktiválom a UK Plust, a maradék 10 marad hazacsörögni. Igazából nem csak hébe-hóba szeretnék az otthoniakkal beszélni, azért firtatom az olcsóbb lehetőséget. (Van egy nemzetközi O2-m is, de annál ugyebár csak a vezetékes 1p, a mobil már 4) Azért is kérdeztem, hogy ez a tarifa a Lebaránál csak ebben a csomagban érhető-e el.
2015. jan. 19. 19:23
 5/5 anonim válasza:

Nem akartam új kérdést kiírni (de persze megteszem, ha gond, és persze bocsánat).

Van egy UK-ban vett és használt Lebara kártyám, pay as you go combi sim. Az előírt fél év alatt nem töltöttem rá semmit, vagyis az aktiválástól számított fél év bőven eltelt már.

Szeretném megkérdezni, hogy ha ugyanerre a kártyára töltök, de azt most teszem, akkor újra aktiválják a kártyát és ezt a számot, vagy csak kidobnám a pénzt az ablakon, mert nem jelenne meg a kártyán, és nem is tudnám újra használni? Azaz újat kell vennem? Elsősorban a tapasztalatok érdekelnének (ha vannak).


Olvastam még azt is valahol, hogy ha még volt rajta pénz, az az újraaktiválás után újra megjelenik rajta. A fenti esetemben is így lenne? Pár ficcs volt még rajta.


Köszi, és elnézést hogy ide írtam.

2016. márc. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!