Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s2 nem ürül ki...

Samsung Galaxy s2 nem ürül ki teljesen a ram. Miért? (KÉP)

Figyelt kérdés

Volt gyári vissza állítás, szoftverfrissítés amit fel ajánl a telefon. Nincs rajta semmi, a Ram mégis jobb esetben 400-500 foglalt. Viszont van hogy csak 600-700-ra megy le, és semmi nem fut. Ez miért van? Lehet valamit csinálni neki? Szervizbe be vinni van értelme?

[link]

Köszönöm a válaszokat :D



2015. jan. 15. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

ez telejsen normális igy..

Az andorid ugy müködik h cache-nek használja a memoriát

minél jobban tele van annál jobb, majd kidobálja belőle ami épp nem kell, ha többre van szüksége valamihez.

ne keverd össze az andorid telefonokat a PCvel. teljesen más müködési elv.

2015. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És mikor meg vettem, az első 1 év után semmi probléma nem volt vele. Rá mentem a Ram tisztításra, és 100 alá ment le mindig. Aztán egyre jobban nem tisztult, nyilván telt programokkal is rendesen. Akkor azt mondtam hogy legyen egy Gyári vissza állítás.

Csak a ram el felejtett tisztulni.

Várom a további válaszokat.

2015. jan. 15. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

elképzelhetőnek tartom, hogy azóta már frissitettél rajta androidot. És más a mostani os viselkedése, többet cachel többet tart fenn video ramnak stb. Mondom ne aggodj mert ez telejsen normális

nekem valamivel ujabb telom van amibe 2 giga memoria van és sosincs több 200-300 megánál ha csinálok egy üritést a legjobb esetben 400. de amúgy mire megyek vele? arra, h miután kiüritem a telefon sok processzormüvelet árán pár percen belül visszatölti őket... és ezzel vesztettem 1 csomo akksit, meg lassabban indulnak a programok... Mint mondtam, ez nem windows, más a müködési elv. örülj neki ha televan, azt jelenti h amiket használsz azokat gyorsabban fogja betölteni.

2015. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Norbi658441 ***** válasza:
De nemértem,ez az egész baromság,mert akkor a gyártó miért írja ki a telefonra,hogy 1giga RAM van,ha csak 826MB felhasználható,és még így is lecsíp a rendszer jó 300megát,tehát kb.526mega ram maradt amit felhasználhatsz.Ez messze nem 1giga.Miért kell 1gigát írni,mert én azt leszarom,hogy mennyi ramot tettek a telefonba,engem az érdekel ha telefont veszek,hogy menyit tudok felhasználni belőle.Régi Galaxy s plus telóba azt írták,hogy 512 mega ram van,holott 325megát lehet felhasználni+a rendszer lecsíp 150megát,tehát szar az egész,mert mit kezdek 175mega rammal?Még az angry birds is laggol -.- szánalom.
2015. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Peti9913 válasza:
1GB ram van benne . kb 200-at elvesz a rendszer, amit ott mutat az amit az éppen futó appok elvesznek , és még így is marad 526 mb ami elég az androidnak!
2015. máj. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!