Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Karbonn A5s telefon tok,...

Bro.alive kérdése:

Karbonn A5s telefon tok, védőfólia? Bár akárki?

Figyelt kérdés

Én már felkutattam mindent de ahol végre találtam tokot, onnan nem lehetett megrendelni. Védőfóliát pedig egyáltalán sehol nem találok.

Egyébként erről a telefonról van szó:

[link]

Ha bárki bármi kis infót tud, azért nagyon hálás lennék.

Csak tudjak végre elindulni valamin.



2015. jan. 15. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
vegyél rendes telefont ne ilyen noname szart
2015. jan. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még jó hogy jobb telefon mint az LG, vagy az összes samsung.:)
2015. jan. 17. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:
persze persze
2015. jan. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

4GB belső tárhely, két magos 1,2 -gázra proci, 1GB ram egy négy colos kijelzőn 20.000 ft ért 30 helyett.

Mondj már nekem egy LGt vagy egy Samsungot ebben az ár kategóriában ami van ilyen jó. Hozzá teszem,a legújabb android van rajta (4.4) kitkat, és piszok 40 körül kapsz ilyen telót és a különbség csak a márka név.:)

Egyébként nem tudom hogy az ilyen értetlen beképzelt majmokat hogy elengedik géphez, de adok egy jótanácsot.legközelebb akkor induljanak meg az ujjaid, ha valami értelmes dolog pislákol az agyagban, köszi.:*

2015. jan. 18. 09:26
 5/5 anonim ***** válasza:

butus vagy

azt gondolod hogy ami "2 magos" az jó? a magok száma szart se jelent, parasztvakításnak jó

a termék meg noname, menj el dolgozni, keress pénzt és vegyél olyat ami értéket képvisel

2015. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!