Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új mobilt szeretnék. Létezik...

Mandy1408 kérdése:

Új mobilt szeretnék. Létezik még olyan, amivel relatíve normális képet, videot (nem ilyen néhány mp-est) lehet készíteni? És ha igen, melyek azok, márka + típusszám, hogy célirányosan kereshessem?

Figyelt kérdés
Viszont felhívnám a figyelmet, hogy nem értek a telefonokhoz, úgyhogy a szakkifejezéseket hanyagoljátok legyetek szívesek. Nem akarok okostelefont! Nem fogok rajta internetezni sem, az egyetlen extra, amit szeretnék, hogy lehessen vele fényképezni, videozni, esetleg hangot rögzíteni. Nyilván nem csúcsminőség a cél, csak hogy látható, kivehető legyen rajta a lényeg és ne ilyen homályos, szellemképes vacak legyen.

2015. jan. 16. 11:25
 1/4 HUN_Sector ***** válasza:
48%
[link] Például
2015. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de hangsúlyoznám, hogy számítástechnikai analfabéta vagyok, szóval valami egyszerűbb darabra lenne szükségem, valamint hozzátenném, hogy ne kerüljön egy vagyonba, lehetőleg. :D
2015. jan. 28. 10:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Samsung S5610
2015. jan. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Elephone M3 4G De van még: Pro vagy Phablet verzió is.

3GB RAM 32GB ROM Android 5.1

Octacore processzor 2Ghz

Kamera 21 Mp

első kamera 8 Mp

kijelző 5.5 inch

Dual sim kártya

Nekem ilyen van és totálisan meg vagyok elégedve vele még ha kinai is. Na de mi nem?

Az ára 150€ körül egy hónapot vártam rá :)

2017. nov. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!