Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 4.4.4 Android alá a snapdragon...

4.4.4 Android alá a snapdragon 410 és 1,5 gb RAM elég? Nem fog döcceni, leagyni?

Figyelt kérdés
Pontosabban a Samsung Galaxy legújabb készülékére gondoltam.. Az A3-ra! Meg fogja kapni az 5.0 androidot? Nem fog lefagyni hamar?
2015. jan. 16. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Stock Android hihetetlen gyors lenne ezen.

TouchWiz már más kérdés, Samsung szimplán fos szoftveres téren, és még egy csúcskategóriás Samsung is hajlamos lassabb lenni, mint egy középkategóriás telefont stock Androiddal.


De volt alkalmam Ace 4-el foglalkozni már egy keveset, ami hardveresen és szoftveresen is szinte ugyanaz, mint az A3, és elég gyors, nem akad. Igaz, nincs is annyira gyors, mint egy papíron gyengébb Moto G (aminek ráadásul magasabb felbontás miatt sokkal jobban kell dolgoznia a hardvernek), de ettől függetlenül nem egy lassú telefon.


Egy ilyen új telefon egyértelműen megfogja kapni a Lollipop-ot, szóval ezzel sincs gond.


Összességében jó telefon, de ha igazán jót akarsz, akkor a korábban említett Moto G-t veszed meg.

2015. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszodat!:) Unibody telefont szeretnék venni, maximum 100 ezer Ft-ig. Esetleg ilyen áron van más androidos készülék?
2015. jan. 16. 18:22
 3/11 anonim ***** válasza:

100k-ig Nexus 5 vagy LG G2 a legjobb.

Mindkettő unibody, és mindkettő fényévekkel jobb, mint a Galaxy A3.


Nexus 5 mai napig a legjobb vagy 2. legjobb teljesítményű Androidos készülék (hisz már kint van a Nexus 6), viszont LG G2-be sokkal nagyobb aksi van így jobb az üzemideje, ezért lehet még én is azt választanám, pedig nem igazán jön be az LG szoftvere.

2015. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kérdező.. ***** válasza:
+1 az utolsónak.
2015. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az A3 egy teljesen friss, most megjelenő modell.. A G2 már több, mint egy éves..
2015. jan. 16. 19:13
 6/11 kérdező.. ***** válasza:
Mégis veri a samsungot.Akkor vegyél nexus 5-t.Hiába egy éve jött ki de tovább lesz támogatva mint a samsung és abba 2gb ram+snapdragon 800 van+ STOCK android!!!
2015. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rendben, azt értem..:) Én ragaszkodó típus vagyok, jó.. rendben.. Unibody a G2 is, Nekem igazából az olyan telefont tetszik, ami fém keret, nem levehető hátlappal rendelkezik.. Maximum 5 colos.. Létezik egyáltalán ilyen ami ebben az árban mozog?
2015. jan. 16. 19:47
 8/11 anonim ***** válasza:
A Nexus 5 már egy ideje nem második, az a cím jelenleg a Moto X 2014-nél van :P Az első pedig nyílván a Nexus 6 (encryption nélkül). Ezek közül mindkettő Unibody-s, ráadásul a Moto X-nél nem csak a sima műanyag van jelen, hanem az oldalán egy aluminiumcsík, illetve a hátlap lehet 4 féle fából és 3 színű bőrből is akár (és ezen felül még persze vagy 20 féle műanyaghátlap közül tudsz választani)
2015. jan. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#5


Ezt a logikát követve egy idén megjelent Suzuki gyorsabb/jobb, mint egy 2 éves Ferrari.


#7


Ha fém ház, akkor HTC One M8. M7 is még jó lenne, de annak elég gyenge az üzemideje.

Ennél a két HTC telefonnál nincs prémiumabb telefon.


#8


Moto X mégis miért előzte volna meg? Újabbnak újabb, de ugyanúgy Snapdragon 800 (na jó 801, de gyakorlatilag semmi különbség a kettő között), ugyanúgy 2 giga RAM, ugyanúgy 1080p-s felbontás, 99%-ban megegyező szoftver, szóval szinte ugyanaz, és ahogy ez a videó is megmutatja, szinte milisecre pontosan egyszerre nyitják meg az alkalmazásokat: https://www.youtube.com/watch?v=2TOP9DjBgMI


Még esetleg ha Moto Maxx-ot írtál volna, hisz abba már Snapdragon 805 van, csak mellé QHD felbontás jár, így nagyjából ugyanolyan erősre jön ki.

2015. jan. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kérdező.. ***** válasza:
+1 az utolsónak.
2015. jan. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!