Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül ilyen gyorsan a...

Miért merül ilyen gyorsan a telefonom?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S4 mini

4 napja vettem újonnan, egy éjszaka alatt merül 25%-ot. Ébresztő van beállítva, tudtommal semmilyen alkalmazás nem fut a háttérben, időnként a Play Zene indul el csak magától. Próbáltam energiatakarékos módban, 20% lett. Egyik ismerősömnek S5 van és éjszaka kb. 2%-ot merül. Esetleg valami tipp, vagy vigyem el szervizbe? Ott elvileg ingyen kicserélik az aksit garancián belül, nem?



2015. jan. 16. 19:59
 1/2 MultiLevElTarget válasza:

Üdv!


A telefonok alapjáratban elég sok energiát elemésztenek pusztán csak a rádióhullámok küldésére és fogadására. Nekem is van okostelefonom, nem ilyen tipus, de a lényeg ugyanaz. Amíg volt benne SIM-kártya, addig naponta kellett töltenem, mert csak az alapfunkciók használatával is sokat merül. Amint megváltam a SIM-kártyától, simán bírta 3-4 napig, holott napi 3-4 órát hallgattam majdnem teljes hangerőn zenét, és sűrűn nyomogattam a kijelzőt. Telefonálásra régi tipusú készüléket használok és javaslom mindenkinek, aki nem akarja 2, 3, 4G-vel kisütni az agyát!


[link]

2015. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Használd a gyári launchert és ne pakolj ki minden widgetet, mert ezek nagyon eszik az akksit. Nemtom, hogy az s4 mini 4g-s vagy sem de az tényleg goyrsan meríti, ezek mellett még ilyenek merítik, hogy pl. be van kapcsolva, hogy duppla koppra bekapcsolja a kijelzőt meg ilyesmik. Egyébként én kb 1,5-2 hónapja vettem egy lg l65-öt és az is az első pár hétben elég gyorsan merült, de azóta egyre kevésbé. Most már egész sokáig bírja. Ha csak párszor telefonálok meg ha írnak arra válaszolok és folyamatos wifi mellett is simán megy 2-3 napig de van, hogy tovább is.
2015. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!