Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia Z3 compact vagy...

Sony xperia Z3 compact vagy LG G3?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb, melyiket érné meg jobban megvenni?

2015. jan. 17. 11:09
 1/5 rothmanakos válasza:

Biztos, hogy ezt a kettőt akartad összehasonlítani? Z3 Compact az 4,5 hüvelyk, a G3 pedig 5,5 hüvelyk. Árban is nagy a különbség a kettő között.

Persze attól is függ, hogy neked mire kellene. Írd le ezt, és az alapján könnyebben lehet válaszolni erre a kérdésre :)

2015. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha van rá pénzed, akkor G3.az LG felhasználóbarát, a sony kicsit tudományos(abb)
2015. jan. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Leginkáb játék és net. Azért ezt a ketőt néztem mert olyan nagy különbség nincs köztük és inkább az a lényeg hogy megér-e anniy plusz pénzt a g3
2015. jan. 18. 15:02
 4/5 A kérdező kommentje:
és pont ezért nem tudom mert az lg-t a mérete és a kijelzőle miatt néztem viszont a sony sokkal olcsóbb és nem tudom megére ennyi plusz pénzt a g3
2015. jan. 18. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Én merem ajánlani a g3-at. Az van nekem lassacskán 3 hónapja és imádom! Ha szeretnél róla többet tudni saját tapasztalat után akkor írj rám privátban. :Dd
2015. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!