Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendeltetek már Kínai webshopb...

Rendeltetek már Kínai webshopból okostelefont?

Figyelt kérdés

Ha van köztetek olyan aki rendelt már, kérem írja le, hogy elégedett volt-e a készülékkel. Csak tapasztalattal rendelkezők válaszoljanak. Ezeken az oldalakon nézelődtem: tinydeal.com tmart.com

4-8 magos telefonok egész jó árban vannak. Még ha az áfát és a vámot is beleszámolom. Van buktató? (a garanciális javíttatáson kívül)



2015. jan. 17. 12:28
 1/7 exad válasza:
Én személy szerint nem rendeltem, de egy haverom rendelt nagyon jó telefonot, és rendkivül meg van vele elégedve, ha érdekel a weboldal ahol rendelte azt is el tudom küldeni :)
2015. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, megnézem. Thx.
2015. jan. 17. 12:33
 3/7 anonim válasza:
Nekem is el tudnátok küldeni az oldal címét? Köszi!!
2015. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


A mobilaréna kínai telefonok topickjában és a külföldi rendelések topickjában vannak ajánlott webshopokok, meg információk.

2015. jan. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rendeltem már havernak, de régen, szóval le sem írom a modell típusát, mert azóta az már nagyon elavultnak számít.


Buktató az egészben, hogy nem tudod mit kapsz. Hardveresen tényleg az, amit leírnak, de azt nem írják le, hogy milyen az összeszerelés minősége, a szoftver mennyire stabil, stb. Haverom kínai telefonja pl. sokszor kikapcsolt, és egy-két napig nem kapcsolt be, szóval hiába volt akárhány magos, meg papíron jó, szoftveresen egyszerűen kuka volt.


De ha megbízható kínai márkákhoz fordulsz (mert olyan is van), akkor ezekkel nem lesz gond, csak azok kicsit drágábbak (talán 10-20 dollárral drágább, mint a többi, még úgy is olcsóbb, mint az itthon kapható telefonok).

Megbízható márkák közé tartozik pl. a Cubot, THL, Lenovo, Jiayu, stb. Meg ugye ott vannak a nagyobb kínai márkák, Xiaomi, Oppo, Meizu, ezek már prémium telefonokat csinálnak, de jobban meg is kérik az árukat (de még így is olcsóbb, mint a Samsung/Sony/LG/stb márkák telefonjai, pedig sokszor jobbak is).


Tegyük fel veszel egy megbízható telefont ami tényleg működik ahogy kell, amit tudnod kell még róla:

- akárhány magos, sokkal gyengébb, mint egy nem-kínai telefon amibe valamilyen Snapdragon SoC van (ettől függetlenül ha jót veszel nem lesz lassú, csak ne hidd azt, hogy 4 meg 8 magos, és akkor az már olyan jó, mint egy Note 4 meg Nexus 6)

- szoftveres frissítés valószínűleg sosem lesz rá, szóval ne várj Lollipop-ra


Pár megbízható bolt:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


És természetesen az általam felsorolt márkákon és boltokon kívül is van még sok megbízható, csak most hirtelen ezek jutottak eszembe, amikről "köztudott", hogy megbízhatók.

2015. jan. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. jan. 17. 14:24
 7/7 Vanda122 válasza:
Azolcsóság.hu Az egyik haverunk 3 telefont rendelt onaan és mindegyik jó volt a mostania már 3 éve megvan. Valakik aztmondják nagyon szar de szerintem csak kikell fogni, és ma már minden kínai. Nehogy azthidje mindenki ha bemegy a Vodaonhoz azok nem kínak...de csak azt a 4-eresz árán adják el.
2015. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!