Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s vélemények?

Iphone 5s vélemények?

Figyelt kérdés

Helló, azt szeretném kérdezni, hogy mik a vélemények iphone 5s-rol? Elsösorban azok válaszát kérem akiknek ilyen van. Mik az elönyei, hátrányai?

Megvennétek-e még 1x?:)

Müködik tökéletesen, touch id, app-ok, op. rendszerrel megvagytok elégedve? Mennyit bírja az akku, kevés ill. full használat esetén?

Most egy Nokia c7-em van, de már adja befele a derekát. Reggel kiveszem a töltöröl, mire beérek suliba lemerül, és nem az akksi miatt mert már vettem bele újat, de.....:(

Szóval egy IPhone 5s-t szeretnék:)

Olyan kommentet nem kérek hogy: "Vegyél inkább iphon 6-ot", mert olyat nem fogok:). Am. újonnan venném.

Köszi elöre is az értelmes válaszokat. Megy a zöld kéz :D



2015. jan. 17. 13:37
 1/3 anonim válasza:
Overrated, nem éri meg. mennyi az ára ? egy 64gbs az olyan 550€ ami kb 165ezer forint, 1gb ram? idővel lassú lessz, igaz csak 5ösöm volt nem 5s. De 165 ezerér sokkal jobbat tusz venni, neméri meg. ha jó mobilt akarsz vegyél OnePlus One-t, Xiaomi-t, Meizu MX4, legjobb mobilok, lehet xiaomi és a meizu kinai, de nem fos. nemromlik el hamar, legjobban a oneplusonet ajánlom. 300€ körül van ami 90ezer. és jóval jobb mint a 5s.
2015. jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem még csak két hete van :-) de nagyon szeretem. Napi 4-5 óra aktív használattal (éjszakára csak lenémítom, akkor sem kapcsolom ki) két napig bírja az akksi. Gyors mint a villám a régihez képest (LG Optimus 7-ről váltottam), szebb képeket, videókat csinál. Touch ID még nincs beállítva, elfelejtettem... Appok jól működnek, IOS 8-ra frissítettem, azóta vannak benne újak is. Fizetős appot is tettem rá, azzal sincs baj.

Szóval, IGEN, megvenném mégegyszer.

2015. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.:)
2015. febr. 1. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!