Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Doogee Hitman DG850 tapasztala...

Doogee Hitman DG850 tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Csak olyan írjon, akinek tényleg volt/van már ilyen telefonja. Samsung párti, kínai fikázók légyszíves kíméljenek! Hátrányok és előnyök is érdekelnek, meddig bírja hibák nélkül, megéri a 60 ezer forintot? Kibírja 2 évig vagy tovább?

2015. jan. 17. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Kibírni kibírja, viszont a Doogee Turbo ugyan ez (ugyan ez a hardver, ugyan ekkora kijelző) és olcsóbb.
2015. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt én is néztem, de a Hitman jobban meggyőzött :) Neked van tapasztalatod valamelyikkel? Mennyire ajánlanád mondjuk egy hasonló árban lévő LG-hez képest?
2015. jan. 17. 14:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesítményben nincs nagyon különbség a hasonló árú készülékek között. Vagy mtk 6582 van bennük vagy snapdragon 400 (újabban van 410 is ami már 64 bites). A gpu mondjuk valamivel erősebb a snapdrgon procik esetén, de még ami ebben van (mali 400 mp2) is elég mindenre. Mondjuk én a kisebb méretű telefonokat jobban preferálom.
2015. jan. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább a Hitman. A Turbo 2014 aksija nagyon gyenge
2015. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Végre más is a Hitman mellé áll :D
2015. jan. 17. 17:47
 6/6 AdyMan válasza:
Ha nem vettél még telefont, a Doogee dg850-t ajánlom. Nekem is ez van és nagyon meg vagyok vele elégedve! Van egy Doogee dg 310-m is és abban sem csalódtam. A Hitman-nek is bővíthető a tárhelye egy OTG-kábellel és egy mikroSD olvasóval.
2015. jan. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!