Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont a legérde...

Milyen mobiltelefont a legérdemesebb venni és miért?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd venni egy új telefont, de nem tudom, hogy mégis mit válasszak mert rengetegféle van. Jelenleg egy Nokia c7-00 van a tulajdonomban. Én igazából szeretem, nagyon a szívemhez nőtt, de ez már nem is tudom hány éve megvan, szóval nem egy mai telefon. Én most is jó telefonnak tartom bizonyos szempontból, de azért a Symbian le van maradva. Igazából nézegettem a neten is meg családban is androidos telefonokat, de nem is tudom...kicsit olyan lebutítottnak tűnik, de lehet, hogy csak azért mert elfogult vagyok a sajátommal szemben, holott már olyan telók vannak, amik 100x többre képesek és igazából úgyis megszoknám az új oprendszert, szóval ezen már tulajdonképpen túltettem magam. Még az iPhonera is gondoltam, de azzal eddig nincsen túl sok tapasztalatom. Ajánlanátok párat, ami szerintetek tényleg jó telefon és kérlek indokoljátok is meg! Előre is köszönöm!
2015. jan. 18. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Tobb arkategoriaban mas- mas telefont lehet ajanlani, egyszerubb lenne ha tudnank egy keretet.
2015. jan. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam árat mert kíváncsi vagyok, hogy úgy összességében mi az, ami a legkiemelkedőbb. Nyilván azzal is tisztában vagyok, hogy mindegyiknek van egy erőssége, amiben jó és különböző célú használatra is más felel meg, de úgy mégis ki mit gondol erről. Úgy konkrét elképzelésem nincsen, tehát pénzem lenne szinte bármelyikre, de még át kell gondolnom, hogy költenék-e xforintot egy adott telefonra, tehát ez több mindentől függ. Egyébként nyilván az a cél, hogy minél olcsóbban minél jobb telefonhoz jussak és egyébként engem az nem zavar, hogy nem a legújabb, ha a minősége megfelelő. Akár használtan is vennék, bár azért tartok attól, hogy téglát kapok telefon helyett. Viszont igazából annak örülnék a legjobban, ha mindegyik árkategóriából hallanék párat, hogy tudjam miről is van szó.
2015. jan. 18. 10:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Xiaomi Mi3.

Indoklás: csúcshardvert kapsz viszonylag olcsón. A MIUI felület a legkézreállóbb, sokak szerint az iOS-től is könnyebb kezelni. Nekem is olyan van, csak ajánlani tudom.

2015. jan. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!