Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z3-mat érdemes venni?

Sutyi98 kérdése:

Sony Xperia Z3-mat érdemes venni?

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes Sony Xperia Z3-at? Mert én be mentem a vodafonhoz és ott azt mondták hogy sok vele a baj sokan visszaviszik mert baj van vele. Mi a ti véleményetek tényleg gond van vele?

2015. jan. 18. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig nem igazán van vele semmi baj.
2015. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megéri
2015. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A vodafonnál van egy pár idióta. Persze, hogy érdemes megvenni nekem is ez van és semmi panaszom sincs rá.
2015. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Z3-mal egy baj van. Hogy nem Samsung. És ez is csak a szolgáltatók problémája.


A telefonnal nincs semmi gond. Eddig összesen 2 járt nálam, ebből az egyiknek szoftveres baja volt (lemerült frissítés közben), a másik pedig egy úszkálás után halkan szólt csak. Tisztítás után nem volt vele gond.

2015. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen
2015. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!